O nás

Naše filmové dekorace pomohly vyprávět dlouhou řadu příběhů a loutky z naší dílny sehrály stovky představení pro děti i pro dospělé. A navíc dokážeme vyrobit originální nábytek, stylově zařídit vaše interiéry, případně je doplnit o vhodné dekorace.

S realizací animačních loutek a marionet máme dlouholeté zkušenosti ze Studia Jiřího Trnky (již od r. 1982). Dle vašeho návrhu vytvoříme loutky téměř jakýchkoliv rozměrů, od vypracování technického výkresu a výroby pohyblivé kostry přes modelaci těla a zhotovení oděvu či srsti až po konečnou malbu obličeje a patinaci.
Pracujeme s nejrůznějšími materiály tak, aby co nejlépe odpovídaly představám zákazníka a zároveň respektovaly požadavek na dané vlastnosti výrobku. Totéž platí pro výrobu pohyblivých i statických filmových dekorací.

Zakázkovou výrobou kvalitního dřevěného nábytku se zabýváme již od roku 1990. Specializujeme se na nábytek z masivu s možností aplikace řezbářských dekorativních prvků. Nabízíme také možnost výroby atypických dřevěných součástí interiéru a exteriéru. Pracujeme s rozmanitými druhy dřev, včetně těch exotických.